Home / Women Nutrition / Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, në seancën e sotme të jashtëzakonshme ku pritet votimi i Qeverisë Kurti, kritikoi kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti.

Hoxhaj tha se PDK nuk do ta votojë sot formimin e Qeverisë.

Me këtë rast, ai tha se e ka njohur Kurtin si person me vetëdije politike e jo si njeri, por që sot e pa të kundërtën te ai.

Ndërsa, ai komentoi edhe koalicionin e Lëvizjes Vetëvendosje me Vjosa Osmanin, me ç’rast tha se ky koalicion është më shumë për karrige.

“Koalicioni me zonjën Osmani është më shumë koalicion për karrike, dhe kjo ka qenë një fjalë që ju më shumë e keni përdorur në të kaluarën për shumë koalicione që janë bërë në vend.

About mk tr

Check Also

Real Reason Why NBA Isn’t Suspending LeBron James For Safety Violation

Late Friday evening a report surfaced that LeBron James had violated the NBA’s safety and wellness …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *